Personel naszego przedszkola stanowią nauczyciele i pracownicy administracyjno obsługowi:

Kadra pedagogiczna ustawicznie doskonali posiadane umiejętności i podnosi swoje kwalifikacje zawodowe w celu dostosowania swojej pracy do  zdiagnozowanych potrzeb i oczekiwań „klientów przedszkola”. W pracy z dziećmi stosujemy twórcze i aktywne metody. Jesteśmy otwarte na wszelkie nowości, innowacje pedagogiczne. Stanowimy zgrany zespół ludzi zaangażowanych, operatywnych, pomysłowych, utalentowanych i pracowitych.


Kadra Pedagogiczna


Wybierz nauczycielkę :

mgr Agnieszka Guz – dyrektor przedszkola
mgr Agnieszka Bosowska – Maciejewska (urlop dla poratowania zdrowia)
mgr Edyta Grzesiak
mgr Ewa Liszka
mgr Ewa Torbiczuk
Danuta Perestaj
Ewa Szewczak 

mgr Joanna Lisowska - logopeda
mgr Katarzyna Barlakowska - psycholog
mgr Ewa Domańska
mgr Aneta Nowak – Belina
mgr Monika Szymańska
 

 


mgr Agnieszka Guz – dyrektor przedszkola

   Jestem nauczycielem dyplomowanym 1997 r. ukończyłam studia zawodowe na UMCS w Lublinie o kierunku pedagogika przedszkolna, a dwa lata później studia wyższe o kierunku pedagogika oraz kurs kwalifikacyjny dla oświatowej kadry kierowniczej. Od 1997 r. pełnię funkcję dyrektora przedszkola.

   Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch córek – Magdaleny i Dominiki. Uwielbiam wiosnę – gdy przyroda budzi się do życia a wszystko zielenieje, kwitnie i pachnie. Lubię wypady za miasto, spacery po lesie, kojący szum morza i truskawki. W wolnych chwilach czytam książki i maluje na szkle.


[ do góry ]


mgr Agnieszka Bosowska – Maciejewska

   Jestem nauczycielem dyplomowanym. Ukończyłam studia wyższe magisterskie w Wyższej Szkole Pedagogicznej ZNP o kierunku pedagogika wczesnoszkolna oraz kurs kwalifikacyjny dla oświatowej kadry kierowniczej. Staram się systematycznie pogłębiać swoją wiedzę pedagogiczną uczestnicząc w różnych formach doskonalenia zawodowego.

   Jestem nauczycielem kreatywnym i poszukującym oraz dobrym organizatorem. Opracowuję i realizuję programy własne i innowacyjne. Kocham przyrodę i zwierzęta.


[ do góry ]


mgr Edyta Grzesiak

   Jestem nauczycielem dyplomowanym z wykształceniem wyższym magisterskim o kierunku pedagogika opiekuńczo – wychowawcza. Swoją wiedzę i umiejętności nieustannie pogłębiam uczestnicząc w różnych formach doskonalenia zawodowego. Bardzo lubię dzieci i swoją pracę.
         Prywatnie lubię sport, wycieczki i taniec. Kocham przyrodę o każdej porze roku, zieleń i kwiaty. Marzę o podróżach zagranicznych.


[ do góry ]


mgr Ewa Liszka

   Jestem nauczycielem dyplomowanym. Ukończyłam wyższe studia pedagogiczne o kierunku: zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną. Kocham pracę z dziećmi i posiadam predyspozycje do wykonywanego zawodu oraz wysoką kulturę osobistą. Jestem osobą kreatywną, wrażliwą i otwartą na wszelkie innowacje pedagogiczne. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnorodnych kursach i warsztatach metodycznych, ukończyłam kurs kwalifikacyjny dla oświatowej kadry kierowniczej. Lubię podróże taniec i śpiew.


[ do góry ]


mgr Ewa Torbiczuk

   Jestem nauczycielem mianowanym. Ukończyłam studia wyższe  o kierunku pedagogika przedszkola na UMCS. W Przedszkolu Nr 4 pracuje od niedawna. Jestem osobą pogodną, komunikatywną i kreatywną. Bardzo lubię pracę z dziećmi – dostarcza mi ona wiele radości i satysfakcji. Poprzez uczestnictwo w różnorodnych kursach zdobywam nowe doświadczenia i wiadomości.


[ do góry ]


Danuta Perestaj

   Ukończyłam studia wyższe zawodowe na UMCS o kierunku pedagogika przedszkolna. Jestem nauczycielką, która najdłużej pracuje w Przedszkolu Nr 4 (od 1985r.). Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w kursach, warsztatach i szkoleniach. Jestem nauczycielem otwartym i poszukującym oraz dobrym organizatorem. Prywatnie lubię malować i rysować. Odnoszę sukcesy jako twórczyni ludowa w dziedzinach: wycinanka, malarstwo, pisankarstwo, koronka, plastyka obrzędowa i poezja ludowa. Jestem osobą z dużym poczuciem humoru i szczerą, potrafiącą nawiązywać kontakty z ludźmi. Swoje zdolności plastyczne wykorzystuję w pracy z dziećmi.


[ do góry ]


Ewa Szewczak

   Ukończyłam Wyższą Szkołę Pedagogiczną TWP w Warszawie, posiadam wykształcenie wyższe zawodowe o kierunku pedagogicznym. Bardzo lubię dzieci. Praca z dziećmi przynosi mi wiele zadowolenia i satysfakcji. Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w  kursach i szkoleniach.


[ do góry ]


Pracownicy administracyjno - obsługowi to :

Główna księgowa - Wanda Zaprawa

Intendentka - Irena Puchala

Pomoc nauczyciela - Krystyna Król

Woźne Oddziałowe - Jadwiga Buczkowska , Ewa Popis , Katarzyna Piekaś . Barbara Dulbas, Monika Rapkowska

Szef kuchni - Justyna Daczka

Kucharka - Elżbieta Błaszczak

Woźny – Paweł Sadowski


[ do góry ]